Jak to bylo

V roce 2012 - 2013 jsem působila v Mělnickém klubu, jako asistent trenéra a zároveň jako rozhodčí.

Dewey Hall
Dewey Hall
Dewey Hall

V roce 2013 jsem si splnila sen a jako jedna z prvních žen v republice si založila vlastní klub. 

A tak vznikl Boxing club Respect. :)

Respect boxing club
Respect boxing club

Nad názvem i logem jsem strávila několik bezesných nocí. :) 

Logo vytvořil můj bratr Jakub Fried jako dárek a název se již nabízel. Můj „Respect“ ke všemu, co si respekt zaslouží a hlavně si ho právem postupně získat.

Tři letopočty dole v logu jako respekt a vyjádření úcty našim československým olympionikům a zároveň jediným boxerským vítězům v naší historii Julius Torma 1948, Janko Zachara 1952, Bohumil Němeček 1960.

Vavřínový věnec jako symbol vítězství. 

2015-2016 se mi naskytla úžasná příležitost a to z uznávaného pražského klubu S.A.C. Praga v čele s předsedou Miroslavem Fajfrlíkem splnit si další sen a přiučit se od skvělých, velmi zkušených trenérů, jejich způsobů tréninku a být jedou z nich.

Your image
Dewey Hall
Dewey Hall

Trenér Rudolf Obid, František Benedikt a Jarda Baroch v čele s předsedou klubu S.A.C. Praga Praha Miroslavem Fajfrlíkem vychovali stovky svěřenců a spousty mistrů republiky a hlavně slušných lidí. Měla jsem tu čest být „v učení“ u nejzkušenějších trenérů v Praze a zároveň přenášet tyto zkušenosti do oddílu Respect v Neratovicích svým novým kolegům, které jsem přijala do našeho týmu jako výpomoc.

Your image
Dewey Hall

 V roce 2017 se stal zlomový okamžik a „kamarádi“ výpomocní kolegové klub pojali jako svůj….. Mně zůstal pouze název a logo :(

Your image
Dewey Hall

Začínali jsme od nuly, ale s energií, která nám zůstala. V týmu tentokrát jako jediný kolega a kamarád se mnou zůstal odchovanec S.A.C. Praga a její stále ještě aktivní boxer Tomáš Ambrůžek, se kterým jsme slavili spolu ještě v týmu Pragovky rok bez porážky a také dvě medaile z mistrovství republiky. 

Celou sezónu jsme překonali tam, kde klub začínal v roce 2013 v Byškovické praktické škole. Trénujeme tým malých ale i větších dětí. 

Tomáš se u nás připravuje na mistrovství republiky mužů, kde máme motivaci za Pragovku přivézt našemu bohužel v roce 2017 zemřelému Trenérovi Rudovi Obidovi medaili.

2018 vezeme stříbro z republiky a zároveň dostáváme možnost, stát se součástí AVZO Neratovice. Získáváme smlouvu na dlouhodobou spolupráci silové přípravy FK Neratovice Byškovice. 

Your image